РеєстраціяМи ВКонтакті


( 2 Голосов )
12.12.2014

целюлоза біопаливо

Виявлено бактерію, що перетворює целюлозу на біопаливо

Вчені, що займаються пошуками альтернативних джерел палива виявили штам бактерій, здатних переробляти целюлозу старого газетного паперу.

 

 

 

У результаті діяльності цих бактерій целюлоза перетворюється на бутанол, якипй у свою чергу є гарною альтернативою бензину. Головною якістю такого палива, є те, що при його згорянні, у навколишнє середовище не викидаються важкі метали. Саме важкі метали, такі як свинець, є складовими компонентами бензину. Даний метал додають для того, щоб пальне мало низький поріг займистості. 

Варто відзначити, що знайдений штам бактерій є першим організмом, який у природних умовах може виробляти бутанол безпосередньо із целюлози. Сьогодні вже ні для кого не секрет, що саме целюлоза є основною складовою частиною рослинних клітин. 

Цікавим фактом є те, що незвичайні бактерії були виявлені у зразках гною, взятого із зоопарку в Новому Орлеані. Дослідженням взятих зразків займався професор молекулярної біології Девід Малін.

За підрахунками групи вчених, у США щорічно викидається більш ніж 300 млн. тонн целюлозних матеріалів, які можуть бути джерелом біопалива. 

Для своїх експериментів, дослідники використовують старі газети. У ході проведених досліджень, було помічено, що новий штам бактерій витримує присутність кисню. Відомо, що при подібних дослідженнях, які проводилися раніше, вчені використовували бактерії, на які згубно впливав кисень. У результаті такого впливу було неможливо досягти очікуваного ефекту. 

Звичайно, не можна обійти стороною досягнення групи дослідників, але поки невідомо, чи можна використовувати таку технологію у промислових масштабах. Але поки йде робота над реєстрацією патенту на це відкриття, вчені намагаються зробити все можливе, щоб якнайшвидше почати використання даного методу для виробництва біопалива у великих обсягах.

 

 

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня288
mod_vvisit_counterМинулого тижня829
mod_vvisit_counterЦього місяця1692
mod_vvisit_counterМинулого місяця4490
mod_vvisit_counterЗа всі дні249765

Сьогодні: Авг 15, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті