РеєстраціяМи ВКонтакті


( 1 Голос )
19.11.2014

білок старіння

Японські вчені виявили білок, що відповідає за процес старіння людини

Об'єднана команда вчених із Університету Осаки з'ясувала, що на старіння людини прямо впливає один із складних білків, що постійно знаходяться у крові, і знайшли спосіб вплинути на нього, майже повністю припиняючи процес старіння клітин в організмі.

 

 

Японські вчені виявили, що за старіння людських клітин безпосередньо відповідає білок C1q. Раніше припускалося, що як і інші білки цієї каскадної системи, C1q захищає людський організм від дії збудників і формує імунну систему. Сама система комплементу виглядає як комплекс складних білків, які постійно присутні у людській крові. Дослідники з Університету Осака вплинули на білок C1q, у результаті чого процес старіння здатний майже повністю припинятись. Іншими словами, вчені з Японії сильно наблизилися до відкриття секрету вічної молодості.

Однак у даного відкриття є й інша сторона медалі – приводячи у "пасивний стан" білок C1q і сповільнюючи процес старіння клітин, ми втрачаємо імунну систему, що від народження є у всіх людей. Вчені поки не можуть вплинути на білок так, щоб іммунна система продовжувала працювати, і процес старіння зупинявся, однак у цьому напрямку ведуться інтенсивні роботи. Хто зна, можливо зовсім незабаром люди всієї планети нарешті зможуть позбутися страху неминучого старіння.

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні117
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня365
mod_vvisit_counterМинулого тижня829
mod_vvisit_counterЦього місяця1769
mod_vvisit_counterМинулого місяця4490
mod_vvisit_counterЗа всі дні249842

Сьогодні: Авг 15, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті