РеєстраціяМи ВКонтакті


( 3 Голосов )
28.10.2014

клітини

Сірководень здійснює омолоджуючий ефект на організм людини

 Дослідники з університету Південного Китаю нещодавно повідомили про те, що сірководень може здійснювати на організм людини омолоджуючий ефект, активуючи ген і фермент, які впливають на синтез антиоксидантів, а також на тонус кровоносних судин.

 

Вивчення гену klotho, відповідального за тривалість життя, дозволило вченим встановити, що сірководень підвищує значною мірою його активність.

Так, в організмі відбувається посилення синтезу природних антиоксидантів. Крім усього іншого ген klotho здатний блокувати вироблення ангіотензинперетворюючого ферменту, нормалізуючи таким чином загальний артеріальний тиск.

Сірководень, як відомо, утворюється в організмі людини і впливає на артеріальний тиск, розширюючи судини. Ця хімічна речовина з неприємним запахом володіє також протизапальними і антиоксидантними властивостями. У дослідженні, у мишей з блокованим геномом, що регулює вироблення сірководню, був відзначений стрімкий розвиток атеросклерозу, чималу роль у генезі якого зіграли запальні процеси.

Також китайськими вченими було з'ясовано, що сірководень активізує вироблення ферменту сиртуїну, який сповільнює, на думку більшості дослідників, старіння, запобігаючи окислювальні стреси. Експерименти на гризунах дозволили дослідникам зробити висновок, що рівень сірководню, який міститься у плазмі крові впливає і на розвиток таких нейродегенеративних вікових захворювань як хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона.

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні118
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня366
mod_vvisit_counterМинулого тижня829
mod_vvisit_counterЦього місяця1770
mod_vvisit_counterМинулого місяця4490
mod_vvisit_counterЗа всі дні249843

Сьогодні: Авг 15, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті