РеєстраціяМи ВКонтакті


( 1 Голос )
28.10.2014

ожирінняБританські науковці створили унікальний мікрочип, який подає обманний сигнал про зниження апетиту мозку. Розробники сподіваються, що пристрій стане вигідною та безпечною альтернативою баріатричній хірургії.

 

«Інтелектуальний» мікрочип, спроектований фахівцями Імперського коледжу Лондона, здатний при введенні в людський організм пригнічувати апетит, а також зможе послужити засобом для лікування і профілактики ожиріння.

Принцип роботи чипа заснований на з'єднанні його з руховим нервом, який поряд з іншими функціями відповідає за регулювання апетиту. Незабаром, як очікується, розпочнуться перші випробування на тваринах, і у разі їх успіху пристрій протягом трьох років випробують на людях. За словами розробників, пристрій буде відрізнятися ще більшою ефективністю, ніж хірургічні операції, що проводяться з метою зниження ваги.

Мікрочип розміром усього кілька міліметрів, зчитуючи нервові імпульси, буде посилати обманний сигнал про ситість головному мозку. Європейська наукова рада на випробування і вдосконалення мікрочипа нещодавно виділила понад 7 млн євро. Щось подібне раніше вже було створене вченими для полегшення стану пацієнтів, які страждають на епілепсію. Слід зазначити, що принцип дії цього пристрою аналогічний.

«Нова розробка дозволить нам фактично моделювати нервові сигнали, які контролюють апетит. Повне придушення почуття голоду при цьому людині не загрожує - вона просто буде вживати менше їжі і робити це повільніше», - зазначив Кріс Тумазоу, автор дослідження і професор Імперського коледжу Лондона.

Первинні лабораторні випробування, як підкреслив Тумазоу, можна вважати обнадійливими. Між іншим, при використанні приладу ніяких побічних ефектів не виникне.


 

 
 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні111
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня359
mod_vvisit_counterМинулого тижня829
mod_vvisit_counterЦього місяця1763
mod_vvisit_counterМинулого місяця4490
mod_vvisit_counterЗа всі дні249836

Сьогодні: Авг 15, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті