РеєстраціяМи ВКонтактіСпівпраця у рамках реалізації українсько-німецького освітньо-наукового гранту

30.05.2016

професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. ТюбінгенуЗавідувач кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Володимр Лущак у рамках реалізації українсько-німецького освітньо-наукового гранту на проведення 25-31 липня 2016 року на базі кафедри літньої школи-семінару “Перспективи для молодих вчених в   галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства” та наукового гранту від наукової фундації Фольксваген “Клітинні механізми здорового старіння при обмеженні калорійності їжі” 3-15 травня відвідав університет м. Тюбінгену (Німеччина).

Там він обговорював шляхи реалізації названих проектів з німецькими партнерами, зокрема директором інституту фізіології II професором Ольгою Гаращук, доктором Юрієм Ковальчуком та іншими колегами. Також були проведені переговори з професором міжфакультетського інституту біохімії цього ж університету Робертом Файлем щодо координації зусиль у науковій співпраці і обміні студентами-біохіміками. Відвідини лабораторій фізіології і біохімії, а також участь В. Лущака у деяких експериментах для уніфікації підходів і технічних деталей показали перспективність налагодження такої співпраці, яка буде вигідною як для української, так і для німецької сторін.  Детальнішу інформацію про згадані проекти і можливості участі у роботі літної школи-семінару можна знайти у попередніх матеріалах на сайті кафедри біохімії та біотехнології.

професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгенуfsfdfsffsпрофесори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгену

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні125
mod_vvisit_counterВчора154
mod_vvisit_counterЦього тижня279
mod_vvisit_counterМинулого тижня1036
mod_vvisit_counterЦього місяця2518
mod_vvisit_counterМинулого місяця3902
mod_vvisit_counterЗа всі дні254493

Сьогодні: Сен 18, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті