РеєстраціяМи ВКонтакті225.jpgКафедра біохімії та біотехнології Інституту природничих наук вже втретє гостинно відкрила свої двері для молодих дослідників, організувавши Осінню школу юних біохіміків “Біомолекули живого організму: вітаміни та поліфеноли”. Основні завдання школи - надати слухачам інформацію про біохімію як складову частину біології, ознайомити з деякими науковими проблемами, які стосуються хімічного складу живих організмів, розширити світогляд і розвинути початкові навички експериментальної роботи в учнівської молоді. 

 ФОТОГРАФІЇ

 

Цьогоріч заняття проходили 6-7 листопада. Учасниками школи стали учні загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська та області.

Під час урочистого відкриття заходу присутніх привітали директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка та завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак. У своїх виступах вони підкреслили значущість та перспективи розвитку біохімії як основи прогресу людства.

“Протягом двох днів учні-старшокласники матимуть можливість ознайомитися з роботою кафедри біохімії та біотехнології, працюватимуть у наших лабораторіях. Учасникам читатимуть лекції викладачі кафедри, які працювали за кордоном, мають багато публікацій у міжнародних фахових виданнях. Ті, кому сподобається Школа, зможуть продовжити співпрацю з нашою кафедрою у Малій академії наук, надалі учні, яким близькі біологічні науки стають нашими студентами”, – зазначив Володимир Лущак.

Програма Третьої Осінної школи юних біохіміків була досить насиченою і включала проведення науково-популярних лекцій, дискусій та лабораторних робіт. Зокрема, вступні лекції для учасників школи прочитали завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак, доценти кафедри - Дмитро Господарьов, Марія Байляк, викладач - Олександра Абрат. У своїх виступах науковці детально окреслили перспективи розвитку біохімії як науки, показавши, що, незважаючи на нинішні складні умови, в Україні можна робити справжню науку міжнародного ґатунку.

Під час практичної частини учасники Школи ознайомилися з  навчально-науковими лабораторіями кафедри біохімії та біотехнології, а також пройшли заняття в лабораторних групах: "Якісні реакції на вітаміни","Виявлення біологічно активних речовин в рослинній сировині","Кількісне визначення вітамінів".  

Після закінчення Третьої Осінньої школи юних біохіміків кожному із старшокласників організатори вручили відповідний сертифікат. Відрадно, що поряд із отриманим документом учасники заходу також поповнили свій багаж знань у галузі біохімії.

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Осіння школа 2016

Наші публікації


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні103
mod_vvisit_counterВчора154
mod_vvisit_counterЦього тижня257
mod_vvisit_counterМинулого тижня1036
mod_vvisit_counterЦього місяця2496
mod_vvisit_counterМинулого місяця3902
mod_vvisit_counterЗа всі дні254471

Сьогодні: Сен 18, 2018

Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Інститут природничих наук

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті